Viesu nams, cenas

Viesu namā ir 8 numuriņi:

 • 1. luksus numurs, tajā – plaša vannas istaba, kurā ir liels spogulis, pods, izlietne, bidē un divvietīga burbuļvanna. Iespējas iet dušā. Interjers – flīžu un koka apdare. Velux jumta logs.
  Numurā liela divvietīga gulta – ar vienotu matraci, 2 naktsskapīši ar intīmām naktslampām… Pakaramo garderobe ar pleciņiem. 3 taburetes. Mēbelējums-gaišs. Radio-elektropulkstenis, platekrāna LCD televizors, satelītuztvērējs. Velux jumta logs. Cauri plašām, stiklotām divviru durvīm var iziet uz lielu, atsevišķu – rīta saules apspīdētu balkonu – mēbelētu ar polsterētām koka mēbelēm. Numuriņā ledusskapis.
  Cena:  65 EUR diennaktī.
 • 2. numurs. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci, 2 naktsskapīši ar naktslampām. Pakaramo garderobe ar pleciņiem.2 taburetes. Velux jumta logs. Mēbelējums-gaišs.Labierīcības (dušas telpa, tualete, izlietnes telpa, veļas mašīnas telpa) – 1 – 2m attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  35 EUR diennaktī.
 • 3. numurs. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci, 2 naktsskapīši ar naktslampām, televizors, satelītuztvērējs, radiopulkstenis. Pakaramo garderobe ar pleciņiem un lielu grozāmo spoguli. Maza bufetīte.Mēbelējums-gaišs. 2 taburetes. Velux jumta logs. Atsevišķs liels balkons – ar skatu uz saulrietu dienvidu pusē. Uz balkona – dārza galdiņš ar krēsliem. Labierīcības (dušas telpa, tualete, izlietnes telpa, veļas mašīnas telpa) – 1 – 2m attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  45 EUR diennaktī.
 • 4. numurs. Tajā – liela divguļamā gulta ar diviem salīmeņotiem matračiem, 2 naktsskapīši ar naktslampām, televizors, satelītuztvērējs, radiopulkstenis. Pakaramo garderobe ar pleciņiem un lielu grozāmo spoguli. Kumode. Mēbelējums tumšs. 2 taburetes. Velux jumta logs. Atsevišķs liels balkons – ar skatu uz saulrietu ziemeļu pusē. Uz balkona – dārza galdiņš ar krēsliem. Labierīcības (dušas telpa, tualete, izlietnes telpa, veļas mašīnas telpa) – 1 – 2m attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  45 EUR diennaktī.
 • 5. luksus numurs. Stilizēts kakao krāsu toņos. Tajā – plaša vannas istaba, kurā ir liels spogulis, pods, izlietne, bidē un ērta dušas telpa. Pieejams fēns. Mākslinieciska flīžu apdare. Pie sienas dvieļu žāvētājs. Numurā liela divvietīgā gulta ar vienotu matraci (160×200), 2 naktsskapīši ar stilīgām naktslampām. Pārvietojama garderobe ar pleciņiem, 2 mīkstie atpūtas krēsli, pārvietojamais plauktu galdiņš, radio, platekrāna “Smart” (ledu) 3D televizors komplektā ar 4 (3D) brillēm, 3D atskaņotājs un satelītuztvērējs. Liels logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīkliem. Liela kumode – viesu lietošanai. Milzīgs saliekamais šahs un kontrabass. Numuriņā ledusskapis. 2m. attālumā virtuve.
  Cena:  65 EUR diennaktī.
 • 6. numurs. Stilizēts zaļos krāsu toņos. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci (160×200), 2 naktsskapīši ar naktslampām, LCD televizors, satelītuztvērējs, radio. Nišā iebūvēta garderobe ar pleciņiem un pretīm liels spogulis. Pārvietojamais plauktu galdiņš. 2 taburetes. Logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīklu. Labierīcības (dušas telpa, tualete, virtuve ar veļas mašīnu) – 1 – 2m. attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  45 EUR diennaktī.
 • 7. numurs. Stilizēts pelēkos un sarkanos krāsu toņos. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci (160×200), 2 naktsskapīši ar naktslampām, “Smart” (ledu) televizors, satelītuztvērējs, radio. Pārvietojama garderobe ar pleciņiem un liels spogulis. Pārvietojamais plauktu galdiņš. 2 Vīnes krēsli un 1 taburete. Logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīklu. Labierīcības (dušas telpa, tualete, virtuve ar veļas mašīnu) – 1 – 2m. attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  45 EUR diennaktī.
 • 8. numurs. Stilizēts bēšīgos toņos. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci (160×200), kā arī 3 divstāvīgās (vienvietīgās) gultas (80×200), 4 naktsskapīši ar naktslampām, platekrāna “Smart” (ledu) televizors, satelītuztvērējs, radio. Pārvietojama garderobe ar pleciņiem un liels spogulis. Ozolkoka apaļais galds un 4 Vīnes krēsli. Liels logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīklu. Labierīcības (dušas telpa, tualete, virtuve ar veļas mašīnu) – 3 – 4m. attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena: 15 EUR no cilvēka diennaktī (ne mazēk kā 60 EUR diennaktī).

Katrā numurā ir iespēja uzklāt papildu guļvietu – saliekamo koka atspergultu ar labu matraci (10 EUR).

Par nelielu samaksu uzņemam ar mājdzīvniekiem.

Visā viesu nama “Smaidas” teritorijā darbojas bezvadu internets, pieejams dators.

Viesu rīcībā grils, iesmi, restītes, ogles un degmaisījums.

Viesu rīcībā tiek nodota neliela virtuvīte. Tajā – ledusskapis, mikroviļņu krāsniņa, elektrotējkanna, elektriskā 2 riņķu plītiņa. Trauki, virtuves piederumi.

Stereo radio+cd.

Senie Vīnes krēsli, mīksta sofa.Koka apdare.

Mēbelējums-gaišs.

Lietainās dienās viesiem tiek piedāvāta plaša nojume ar kamīnu, kurā iespējams arī uzcept desiņas, šašlikus u.c.

Automašīnas iespējams turēt teritorijā ar video novērošanu.

Iespēja izmantot veļas mazgājamo mašīnu.

Pagalmā atrodas bērnu rotaļu laukums, kā arī pieejama zīdaiņa gultiņa – šūpulītis ar jūras zāļu matraci.