Viesu nams, cenas

Viesu namā ir 8 numuriņi:

 • 1. luksus numurs, tajā – plaša vannas istaba, kurā ir liels spogulis, pods, izlietne, bidē un divvietīga burbuļvanna, fēns. Iespējas iet dušā. Interjers – flīžu un koka apdare. Velux jumta logs.
  Numurā liela divvietīga gulta – ar vienotu matraci, 2 naktsskapīši ar naktslampām. Pakaramo garderobe ar pleciņiem. 2 taburetes. Mēbelējums-gaišs. TV, ledusskapis. Velux jumta logs. Cauri plašām, stiklotām divviru durvīm (ir arī sieta durvis), var iziet uz lielu, atsevišķu – rīta saules apspīdētu, apzaļumotu, mēbelētu balkonu. Pāri balkonam – marķīze.
  Cena:  90 EUR diennaktī.
 • 2. numurs. Tajā – divas vienguļamā gultas, kuras, jadzībvas gadījumā, var sabīdīt kopā, 2 naktsskapīši ar naktslampām. Pakaramo garderobe ar pleciņiem.3 taburetes. Velux jumta logs. Mēbelējums-gaišs.Labierīcības (dušas telpa, tualete, izlietnes telpa, fēns, veļas mašīnas telpa) – 1 – 2m attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  55 EUR diennaktī.
 • 3. numurs. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci 160X200, 2 naktsskapīši ar naktslampām, TV. Pakaramo garderobe ar pleciņiem un lielu grozāmo spoguli. Maza bufetīte.Mēbelējums-gaišs. 2 taburetes. Velux jumta logs. Atsevišķs liels balkons – ar skatu uz saulrietu dienvidu pusē. Uz balkona – dārza galdiņš ar krēsliem. Labierīcības (dušas telpa, tualete, izlietnes telpa, fēns, veļas mašīnas telpa) – 1 – 2m attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  70 EUR diennaktī.
 • 4. numurs. Tajā – liela divguļamā gulta ar lielo matraci – 160X200, 2 naktsskapīši ar naktslampām, TV. Pakaramo garderobe ar pleciņiem un lielu grozāmo spoguli. Pītais atpūtas krēsls. Mēbelējums tumšs. 2 taburetes. Velux jumta logs. Atsevišķs liels balkons – ar skatu uz saulrietu ziemeļu pusē. Uz balkona – dārza galdiņš ar krēsliem. Labierīcības (dušas telpa, tualete, izlietnes telpa, fēns, veļas mašīnas telpa) – 1 – 2m attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  70 EUR diennaktī.
 • 5. luksus numurs. Stilizēts kakao krāsu toņos. Tajā – plaša vannas istaba, kurā ir liels spogulis, pods, izlietne, bidē un ērta dušas telpa. Mākslinieciska flīžu apdare. Pie sienas dvieļu žāvētājs, fēns. Numurā liela divvietīgā gulta ar vienotu matraci (160×200), 2 naktsskapīši ar naktslampām. Pārvietojama garderobe ar pleciņiem, liels sienas skapis, 2 mīkstie atpūtas krēsli, pārvietojamais plauktu galdiņš, TV, 3D atskaņotājs, ledusskapis. Liels logs ar skatu uz kaimiņu baseinu un ezeru – aprīkots ar moskītu tīkliem. Milzīgs saliekamais šahs un kontrabass. 2m. attālumā virtuve.
  Cena:  90 EUR diennaktī.
 • 6. numurs. Stilizēts zaļos krāsu toņos. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci (160×200), 2 naktsskapīši ar naktslampām, TV. Nišā iebūvēta garderobe ar pleciņiem un pretīm liels spogulis. Pārvietojamais plauktu galdiņš. 2 taburetes. Logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīklu. Labierīcības (dušas telpa, fēns, tualete, virtuve ar veļas mašīnu) – 1 – 2m. attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  70 EUR diennaktī.
 • 7. numurs. Stilizēts pelēkos un sarkanos krāsu toņos. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci (160×200), 2 naktsskapīši ar naktslampām, TV. Pārvietojama garderobe ar pleciņiem un liels spogulis. Pārvietojamais plauktu galdiņš. 2 Vīnes krēsli un 1 taburete. Logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīklu. Labierīcības (dušas telpa, fēns, tualete, virtuve ar veļas mašīnu) – 1 – 2m. attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena:  70 EUR diennaktī.
 • 8. numurs. Stilizēts bēšīgos toņos. Tajā – liela divguļamā gulta ar vienotu matraci (160×200), kā arī 3 divstāvīgās (vienvietīgās) gultas (80×200),  naktsskapīši ar naktslampām, TV. Iebūvētais garderobes sienas skapis, spogulis. Ozolkoka apaļais galds un 4 Vīnes krēsli. Liels logs ar skatu uz ezeru – aprīkots ar moskītu tīklu. Labierīcības (dušas telpa, fēns, izlietne+tualete). Virtuve ar lielo ledusskapi un veļas mašīnu – 3 – 4m. attālumā no numuriņa durvīm.
  Cena: 20 EUR no cilvēka diennaktī (ne mazēk kā 80 EUR diennaktī).

Katrā numurā ir iespēja uzklāt papildu guļvietu – saliekamo koka atspergultu ar labu matraci (10 EUR).

Par nelielu samaksu uzņemam ar mājdzīvniekiem.

Visā viesu nama “Smaidas” teritorijā darbojas bezvadu internets.

Viesu rīcībā grils, iesmi, restītes.

Viesu rīcībā tiek nodota neliela virtuvīte. Tajā – ledusskapis, mikroviļņu krāsniņa, elektrotējkanna, elektriskā 4 riņķu plītiņa. Trauki, virtuves piederumi.

Senie Vīnes krēsli, koka apdare.

Mēbelējums-gaišs.

Lietainās dienās viesiem tiek piedāvāta plaša nojume ar kamīnu, kurā iespējams arī uzcept desiņas, šašlikus u.c.

Automašīnas iespējams turēt teritorijā ar video novērošanu.

Iespēja izmantot veļas mazgājamo mašīnu.

Pagalmā atrodas bērnu rotaļu laukums, kā arī pieejama zīdaiņa gultiņa – šūpulītis ar jūras zāļu matraci.